Hala Milenium ------> [Powrót] ------> Strona główna

Hala Sportowa "MILENIUM" przy ul.Kazimierza Wielkiego 28

Zapraszamy do korzystania z usług Hali Sportowej Milenium. Wymiary gabarytowe areny głównej wynoszą: długść 48 m, szerokość 36 m, wysokość 9,5 m. W hali znajduje się 7 trybun składanych mieszczących widownię na 350 osób oraz balkon na 200 miejsc stojących. Hala posiada pełnowymiarowe boiska o nawierzchni MONDOFLEX 8 do następujących gier zespołowych:


Ponadto Hala Sportowa w części zaplecza posiada: salkę gimnastyczną do zajęć korekcyjnych o wymiarach 10m * 8m , siłownię, salkę fitnes, saunę z pokojem relaksacyjnym, świetlicę.
Hala przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych i pozbawiona jest barier architektonicznych.

Obiekt położony jest na obrzeżach osiedla Zamkowa Wola w obrębie Szkoły Podstawowej nr 4 i Gimnazjum nr 2. Takie położenie określa sposób wykorzystania tego obiektu. Do godziny 16.00 odbywają się zajęcia wychowania fizycznego, po godzinie 16.00 z hali korzystają kluby sportowe "Mazovia", "Juvenia" oraz UKS-y, prowadzące sekcje piłki siatkowej dziewcząt i chłopców. W czasie wolnym od zajęć zorganizowanych oraz w soboty i niedziele z usług Hali Sportowej korzysta młodzież i dorośli nie zrzeszeni w klubach. W hali odbywają się liczne imprezy sportowe o charakterze miejskim, regionalnym i ogólnopolskim.


[Powrót] ------> Strona główna