Sport w 2012 roku ------> [Powrót] ------> Strona główna
* Dnia 18 grudnia 2012 roku odbyła się:
Powiatowa "Licealiada" Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.


* Dnia 24 listopada 2012 roku odbył się:
Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany SGH.


* Dnia 19 października 2012 roku odbyły się:
Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców w ramach "Licealiady".


* Dnia 18 października 2012 roku odbyły się:
Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców w ramach "Gimnazjady", i "Igrzysk Szkół Podstawowych".


* Dnia 10 października 2012 roku odbyły się:
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców w ramach "Licealiady", "Gimnazjady", i "Igrzysk Szkół Podstawowych".



* W dniach 06 - 07 października 2012 roku odbył się:
IV Turniej Piłki Siatkowej o puchar Dyrektora Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łodzi.


* Dnia 21 września 2012 roku odbyły się:
Szkolne Mistrzostwa Powiatu Rawskiego SZS w Indywidualnych Biegach Przełajowych.


* Mistrzostwa Polski w Mini Siatkówce Dziewcząt

W dn. 14-16.06.2012 rozegrano finałowy turniej o Mistrzostwo Polski w Mini Siatkówce Dziewcząt. W zawodach wzięło udział 15 zespołów z całego kraju (160 zawodniczek). Po trzydniowych zmaganiach pierwsze miejsce i tytuł Mistrzyń Polski wywalczyła Szkoła Podstawowa Nr 7 ze Swidnika. Drugie i trzecie miejsca zajęły: SP Nr 87 z Krakowa i Szkoła Podstawowa w Sejnach Woj. Podlaskie. Rawskie siatkarki z bilansem trzech zwycięstw i trzech porażek zajęły w turnieju VIII miejsce.



* WYNIKI XI KOLEJKI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ z dnia 09.02.2012r.

MEBLOKET - Merkanda (1 : 6)
EMKA - START Pukinin (8 : 2)
FAM CYNKOWANIE OGNIOWE - GLKS Sadkowice (2 : 4)
MICHELL - Iskra Sienkiewicz Babsk (16 : 2)
ALIOR - Sobpol Konopnica (8 : 1)
ALL START Boguszyce - FOOT STYLE (6 : 4)

Tabela po XI kolejce:

Miejsce Zespół Punkty Bramki strzelone Bramki stracone
1 ALIOR 30 97 22
2 MERKANDA 28 73 11
3 MICHELL 28 87 17
4 MEBLOKET 25 52 31
5 SOBPOL KONOPNICA 18 37 52
6 ALL STARS BOGUSZYCE 18 29 48
7 FOOT STYLE 16 47 31
8 EMKA 11 34 38
9 ISKRA SIENKIEWICZ BABSK 8 31 64
10 GLKS SADKOWICE 8 22 59
11 FAM CYNKOWANIE OGNIOWE 3 24 104
12 START PUKININ 0 15 71


* WYNIKI X KOLEJKI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ z dnia 02.02.2012r.

ALL START Boguszyce - GLKS Sadkowice (4 : 1)
Sobpol Konopnica - MICHELL (0 : 16)
EMKA - MEBLOKET (2 : 7)
Merkada - FOOT STYLE (4 : 1)
START Pukinin - Iskra Sienkiewicz Babsk (2 : 4)
ALIOR - FAM CYNKOWANIE OGNIOWE (20 : 0)
* WYNIKI IX KOLEJKI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ z dnia 26.01.2012r.

FOOT STYLE - EMKA (9 : 3)
Iskra Sienkiewicz Babsk - MEBLOKET (1 : 10)
START Pukinin - Sobpol Konopnica (1 : 4)
MICHELL - FAM CYNKOWANIE OGNIOWE (18 : 3)
ALIOR - GLKS Sadkowice (15 : 4)
ALL START Boguszyce - Merkanda (0 : 5)


* WYNIKI VIII KOLEJKI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ z dnia 19.01.2012r.

START Pukinin - FAM CYNKOWANIE OGNIOWE (4 : 5)
EMKA - Merkanda (0 : 0)
MICHELL - GLKS Sadkowice (7 : 0)
MEBLOKET - Sobpol Konopnica (3 : 1)
ALIOR - ALL START Boguszyce (9 : 2)
FOOT STYLE - Iskra Sienkiewicz Babsk (4 : 4)
* Dnia 25 stycznia 2012 roku odbył się:
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt


* Dnia 13 stycznia 2012 roku odbyła się:
Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Końcowa kolejność - dziewczęta:
1. ZSCEZiU - Rawa Mazowiecka
2. ZSP - Rawa Mazowiecka
3. LO - Rawa Mazowiecka

Końcowa kolejność - chłopcy:
1. ZSP - Biała Rawska
2. LO - Rawa Mazowiecka
3. ZSCEZiU - Rawa Mazowiecka
4. ZSP - Rawa Mazowiecka


* WYNIKI VII KOLEJKI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ z dnia 05.01.2012r.

Merkanda - Iskra Sienkiewicz Babsk (12 : 1)
FOOT STYLE - Sobpol Konopnica (3 : 1)
MICHELL - ALIOR (5 : 4)
GLKS Sadkowice - START Pukinin (2 : 0)
ALL START Boguszyce - EMKA (3 : 2)
MEBLOKET - FAM CYNKOWANIE OGNIOWE (6 : 2)
* Dnia 4 stycznia 2012 roku odbyły się:
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców

Końcowa kolejność - dziewczęta:
1. Szkoła Podstawowa nr 4 - Rawa Mazowiecka - awans do zawodów rejonowych
2. Szkoła Podstawowa nr 1 - Rawa Mazowiecka
3. Szkoła Podstawowa nr 2 - Rawa Mazowiecka

Końcowa kolejność - chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 - Rawa Mazowiecka - awans do zawodów rejonowych
2. Szkoła Podstawowa nr 1 - Rawa Mazowiecka


[Powrót] ------> Strona główna